КУХНЯ СМАЧНОЇ ЄВРОПИ

Image

СІМ'Я РЕСТОРАНІВ
Файна Фамiлiя

 

Це сім'я ресторанів, у яких працюють та які відвідують люди, об'єднані однією філософією, своїм ставленням до життя, здоров'я, сім'ї. Вони живуть без поспіху. Люди, які обожнюють середземноморський спосіб життя. Ці люди люблять готувати та смачно годувати своїх гостей. Смачно – не обов'язково дорого.

Image

Чому середземноморська кухня?

 

Під час створення цього проекту нашим орієнтиром був загально відомий факт, що найздоровішою та органічною для західної людини вважається середземноморська кухня. Така їжа багата не лише на морепродукти, але й на овочі, бобові, м'ясо, оливкову олію та інші цінні для здоров'я продукти. Окрім неймовірного смаку, ця кухня надає тілу легкості, бадьорості та наповнює енергією, а це так важливо для сучасного мешканця мегаполісу!

Середземномор'я підкорює нас духом, характерним для приморських містечок Іспанії, Південної Франції та Італії. Притаманні лише Середземномор'ю колорит та атмосфера, замішані на теплих фарбах й ритмі життя, який іспанці називають «mañana» - завтра, коли-небудь…не поспішай – насолоджуйся.

Тут ми зустрічаємося з неповторним колоритом, замішаним на яскравих фарбах і невимушеній атмосфері. Це викликає відчуття, що життя прекрасне!

Ми створили у себе особливу атмосферу. Гостям не хочеться йти додому, адже ми і є дім. А дім - це найцінніше для нас, це місце, де ми "підзаряджаємо" і відпочиваємо від стрімкого ритму мегаполісу. У нас живе літо!

Image

Наша унікальна пропозиція — тапас

Тапас — це невеликі закуски, які особливо сподобаються тим, хто любить експериментувати зі смаками і не переїдати. У різних країнах їх називають по-різному — snаck, mezze, mediterannean small plates. Тапас став популярним тому, що життя стало динамічнішим. Люди, замовивши кілька цих закусок, можуть скуштувати більше страв за одне відвідування ресторану. Фактично, тапас - це повноцінні страви, але в дегустаційнному виконанні.

Image

Файна Фаміля — це невелика смачна сім'я ресторанів із домашнім затишком та щасливою ріднею. Ми не штампований проект, а «ручна робота». Кожен з ресторанів зі своїм характером, зі своєю унікальною пропозицією страв:

pic bowlСмачна сковорода з мідіями у Файній на Майдані Незалежності, вул. Житомирська, ¾

 

pic osnОсобливі пасти з регіону П’ємонт у Файній на бульварі Дружби Народів, 25

 

pic salШедевр французької кухні - ароматні пироги "Кіш" у Файній на вул. Верхній Вал, 10 на Подолі.

pic grilСтейки на деревному вугіллі тільки у Файнiй на вул. Петра Сагайдачного, 25 на Подолі

 

pic supРиба на грилі - неймовірно смачна страва у Файній на вул. Микільско-Слобідська, 1а напроти МВЦ

fb youtube instg