КУХНЯ СМАЧНОЇ ЄВРОПИ

Image

СІМ'Я РЕСТОРАНІВ
Файна Фамiлiя

 

Файна Фамілія — ці два слова назви якнайкраще розповідають, хто ми. Ми сім‘я, та як і в кожній сім‘ї ми схожі але всі маємо свої особливості.
Концепція ресторанів — кухня смачної Європи. Наші заклади однаково гарні і для сімейних посиденьок, і для романтичних зустрічей, і для робочих ланчів, і для різноманітних свят!

Image

Чому кухня смачної Європи?

 

У наших ресторанах подають кухню смачної Європи, яку дуже полюбляють та цінують гості.
Це найактуальніший вибір, адже страви готуються з найсвіжішіх продуктів та є ультранаціональними. Вам не потрібно обирати вечерю в рамках однієї кухні, тому що наші кухарі, відвідавши Європу, віднайшли для вас націкавіші та найсмачніші мультинаціональні рецепти!
Також наші гості дуже люблять подорожувати і саме це надихнуло нас на створення унікальної концепції мандр ресторанами. Відтепер не покидаючи меж одного міста, ви можете подорожувати просто відвідуючі ресторани Файна Фамілія!

Середземномор'я підкорює нас духом, характерним для приморських містечок Іспанії, Південної Франції та Італії. Притаманні лише Середземномор'ю колорит та атмосфера, замішані на теплих фарбах й ритмі життя, який іспанці називають «mañana» - завтра, коли-небудь…не поспішай – насолоджуйся.

Ми створили у себе особливу атмосферу. Гостям не хочеться йти додому, адже ми і є дім. А дім — це найцінніше для нас, це місце, де ми  відпочиваємо від стрімкого ритму мегаполісу.
Завітавши до ресторану одного разу, назавжди закохуєшся в атмосферу насолоди та невимушеності, тут розумієш, що життя прекрасне!

 

У світі переповненому копіями, ми «ручна робота» та проект, який народився завдяки великій любові до діла та гостей!

Кожен з ресторанів має свою унікальність. Регулярно ми проводимо спеціальні акції та готуємо сюрпризи нашім гостям.

Image

Наша унікальна пропозиція — тапас

Тапас — це невеликі закуски, які особливо сподобаються тим, хто любить експериментувати зі смаками і не переїдати. У різних країнах їх називають по-різному — snаck, mezze, mediterannean small plates. Тапас став популярним тому, що життя стало динамічнішим. Люди, замовивши кілька цих закусок, можуть скуштувати більше страв за одне відвідування ресторану. Фактично, тапас - це повноцінні страви, але в дегустаційнному виконанні.

Image

Файна Фаміля — це невелика смачна сім'я ресторанів із домашнім затишком та щасливою ріднею. Ми не штампований проект, а «ручна робота». Кожен з ресторанів зі своїм характером, зі своєю унікальною пропозицією страв:

pic bowlСмачна сковорода з мідіями у Файній на Майдані Незалежності, вул. Житомирська, ¾

 

pic osnОсобливі пасти з регіону П’ємонт у Файній на бульварі Дружби Народів, 25

 

pic salШедевр французької кухні - ароматні пироги "Кіш" у Файній на вул. Верхній Вал, 10 на Подолі.

pic grilСтейки на деревному вугіллі тільки у Файнiй на вул. Петра Сагайдачного, 25 на Подолі

 

pic supРиба на грилі - неймовірно смачна страва у Файній на вул. Микільско-Слобідська, 1а напроти МВЦ

fb youtube instg